0554 983 40 40

HAKKIMIZDA

çiğköfteci,çiğköfteci ömür usta,ataşehir çiğköfte,kadiköy çiğköfte,çiğköfte bayilik

Binlerce yıl öncesinden gelen muhteşem çiğ köfte lezzetini en iyi ve en kaliteli şekilde herkesin damak tadına uygun olarak hazılmak için yola çıktık. Hem kaliteli, hem lezzetli hem de uygun olması bizler ve müşterilerimiz için çok önemli.

Çiğköfte bayilik denince şüphesiz akla ilk gelen çiğköfteci ömür usta sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

30’a yakın şubemizle İstanbul’un bir çok bölgesinde sektörün en iyi hizmetini vermeye çalışırken, uzun zamandır gelen yoğun talepler üzerine artık Türkiye geneline de bu harika lezzeti götürme kararı aldık. Yakın bir zaman sonra Türkiye’nin diğer illerinde de harika çiğ köfte lezzetini tadmayan kalmasın diye yine her keseye, her damak tadına uygun şekilde götürme başlayacağız.

Genelde herkes bize bu kadar farklı ve kaliteli lezzeti nasıl yaptığımızı soruyor ama bizim sırrımız işimizi iyi ve kaliteli yapmaktan geçiyor. Tabi ki özel bir lezzet sırrımız var ama bu lezzet gerçek çiğ köfteyi en iyi şekilde yapma düşüncesinden geçiyor. Tabi ki aynı şekilde iyi bir hizmet anlayışı ile bu kaliteli lezzet müşterilerimize ulaşmalı.

Ayrıca bu muhteşem çiğ köfte lezzetini müşterilerimize sunarken, onların beğenisi kadar istekleri doğrultusunda da hizmetimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çünkü en iyi çiğ köfteyi yapmak kadar en iyi hizmet ile sunmak da bir o kadar önemli.


E-BÜLTEN

Abone Ol